اقتصاد

 
مدیرعامل بانک مسکن آذربایجان شرقی اعلام کرد
http://tabrizpress.ir/uploads/line1.jpg پرداخت وام مسکن اولی‌ و بافت فرسوده آذربایجان شرقی با نرخ سود تک رقمی
مدیرشعب بانک مسکن آذربایجان شرقی از تک رقمی شدن نرخ سود صندوق یکم این بانک خبر داد.
ادامه خبر >>

http://tabrizpress.ir/uploads/line1.jpg پرداخت یارانه 1500 ریالی صادرات سیب‌زمینی به تجار و بازرگانان آذربایجان‌شرقی
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان‌شرقی از پرداخت یارانه 1500 ریالی صادرات سیب‌زمینی به تجار و بازرگانان استان خبر داد.
ادامه خبر >>
همایش بین المللی
http://tabrizpress.ir/uploads/line1.jpg بر گذاری اولین همایش بین المللی انسجام مدیریت و اقتصاد در توسعه شهری
اولین همایش بین المللی انسجام مدیریت و اقتصاد در توسعه شهری توسط دانشگاه اسوه و شرکت هندسه پنهان معماری و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تبریز برگزار می شود.
ادامه خبر >>

http://tabrizpress.ir/uploads/line1.jpg همایش ملی صنعت چرم و کفش و صنایع وابسته در تبریز برگزار می‌شود
ششمین همایش ملی صنعت چرم وکفش وصنایع وابسته با حضور متخصصین و صنعتکاران مرتبط، نیمه اول مرداد ماه در تبریز برگزار می‌شود.
ادامه خبر >>

http://tabrizpress.ir/uploads/line1.jpg انتقاد قاضی‌پور از حقوق‌های میلیاردی در وزارت بهداشت/لاریجانی: دیوان محاسبات این مسئله را بررسی می‌کند
منتخب مردم ارومیه به حقوق‌های نجومی برخی مسئولین در وزارتخانه‌ها انتقاد کرد.
ادامه خبر >>

http://tabrizpress.ir/uploads/line1.jpg هزینه تملک و احداث هر ایستگاه مترو ۷ میلیارد تومان است/دولت نگاه تبعیض‌آمیز به تبریز دارد‌
عضو شورای شهر تبریز با انتقاد از اینکه هزینه تملک و تخریب در هر ایستگاه مترو رقمی بالغ‌بر ۷ میلیارد تومان است، گفت: با تشکیل هیئت ۳ نفره از دادگستری، میزان دقیق رقم بی‌مبالاتی و خسارت به بیت‌المال در دوره قبل اعلام شود.
ادامه خبر >>

http://tabrizpress.ir/uploads/line1.jpg کشاورزان آذربایجان‌شرقی بیش از 11 میلیارد تومان زکات پرداخت کردند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه در سال گذشته کشاورزان نیکوکار استان 11 میلیارد و 400 میلیون تومان زکات پرداخت کردند، گفت: 44درصد از زکات جمع‌آوری شده برای فقرا و نیازمندان و 56 درصد آن نیز در پروژه‌های عمرانی هزینه شده است.
ادامه خبر >>

http://tabrizpress.ir/uploads/line1.jpg نرخ تورم تک رقمی، تسهیلات تک رقمی می خواهد/اجازه نمی‌دهیم کنسانتره مس آذربایجان شرقی در استان دیگری تبدیل به فرآورده شود
معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به وضعیت تولید مس در استان، گفت: اجازه نمی‌دهیم کنسانتره مس آذربایجان شرقی در استان دیگری تبدیل به فرآورده شود تا در این استان ارزش افزوده و اشتغال ناشی از مس ایجاد شود.
ادامه خبر >>

http://tabrizpress.ir/uploads/line1.jpg آذربایجان‌شرقی در جایگاه اول کمک به نیازمندان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌شرقی گفت: مردم سخاوتمند استان با مساعدت ۹۳ میلیارد ریالی خود، بیشترین آمار عملکرد در جشن نیکوکاری سال ۹۴ را به خود اختصاص دادند و استان‌های فارس و خوزستان نیز به ترتیب در رده‌های بعدی قرار گرفتند.
ادامه خبر >>

http://tabrizpress.ir/uploads/line1.jpg تشدید نظارت بر فروشندگان آبمیوه و بستنی فروشی های آذربایجان شرقی
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از تشدید نظارت بر فروشندگان آبمیوه و بستنی فروشی های آذربایجان شرقی خبر داد.
ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


آخرین عناوین