آخرین اخبار
اخبار > مهمترین انگیزه ساخت این مستندلبیک به درخواست رییس جمهور بود/ درخواست بیش از 50 دانشگاه برای اکران«گام نهایی» + تیزر
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 301959
 کل بازدید : 1072562
 


 

زمان انتشار خبر: ١٠:٠٨ / 1393/02/22        کد:٣٦٦٤٢٦     

مهمترین انگیزه ساخت این مستندلبیک به درخواست رییس جمهور بود/ درخواست بیش از 50 دانشگاه برای اکران«گام نهایی» + تیزر

مهمترین انگیزه ساخت این مستندلبیک به درخواست رییس جمهور بود/ درخواست بیش از 50 دانشگاه برای اکران«گام نهایی» + تیزر

 

سازنده مستند گام نهایی مهمترین انگیزه برای ساخت مستندش را لبیک به اظهارات رئیس جمهور عنوان کرد.

 
 

محمد ذوقی سازنده مستند « گام نهایی » در گفتگو با خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»،در مورد تیم سازنده این مستند، گفت: این مستند توسط موسسه هنری رسانه های "تجلی" به همت جمعی ازجوانان رسانه ای ساخته شده است.

ذوقی  در ادامه با اشاره به محتوای این مستند افزود: در بخش اول این مستند پرونده هسته ای ایران از دوره پهلوی، اقدامات منافقین، عملکرد دولت ها و دوره های مسئولیت دکتر روحانی، علی لاریجانی، سعید جلیلی و محمد جواد ظریف در مسئله هسته ای می پردازد، که در این بخش ما یک نگاه تاریخی به این مسئله داریم.

وی درباره بخش دوم این مستند نیز اظهار کرد:  در بخش دوم، به طور خاص توافقنامه ژنو مورد بررسی قرار می گیرد، و به این سوال پاسخ داده می شود که حق هسته ای ایران به رسمیت شناخته شده است یا خیر؟.

سازنده مستند « گام نهایی»، آخرین وضعیت و  چشم انداز توافق جامع را هدف نهایی این مستند عنوان کرد.

ذوقی همچنین با بیان اسامی کسانی که در این مستند حضور دارند، گفت: در مستند گام نهایی با شخصیت های همچون، دکتر حمیدرضا آصفی، صادق زیبا کلام، احمد شیرزاد، فریدون عباسی، دکترعسگرخانی، دکتر آقا میری و ...    به عنوان موافق و منتقد توافق نامه ژنومصاحبه شده است.

وی در پایان از درخواست بیش از 50 دانشگاه برای اکران این مستند خبر داد و گفت: این آمار رو به افزایش است و علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت final-step.ir برای حضور در جدول اکران این مستند اقدام کنند.    

دانلود

پیوست:

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: