آخرین اخبار
اخبار > دلایل حمید نعمت ا...کارگردان "آرایش غلیظ" برای انتخاب حامد بهاد بجای رضا گلزار
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 301954
 کل بازدید : 1072552
 


 

زمان انتشار خبر: ٠٨:٠٥ / 1393/08/26        کد:٤٠٢٢٤٩     

دلایل حمید نعمت ا...کارگردان "آرایش غلیظ" برای انتخاب حامد بهاد بجای رضا گلزار

دلایل حمید نعمت ا...کارگردان "آرایش غلیظ" برای انتخاب حامد بهاد بجای رضا گلزار

 

می‌خواستم تیپ او خیلی مرفه و بالاشهری باشد. ضمن اینکه نقش، شخصیتی پرجنب‌وجوش و پرحرف می‌طلبید و...

 
 

حمید نعمت ا.. که آخرین ساخته سینمایی اش "آرایش غلیظ" همچنان روی پرده است در یکی از تازه ترین گفتگوهایش درباره دلایل انتخاب حامد بهداد برای بازی در نقش اصلی فیلم و عدم انتخاب محمدرضا گلزار حرف زده است.


  نعمت ا.. درباره دلیل انتخاب بهداد می گوید: هم حامد بهداد را دوست دارم و هم نقش فیلمم ایجاب می‌کرد که بازیگرش آدم جذابی باشد. چون قرار بود کاراکتر مقابل زود به او علاقه‌مند شود و دل بسپارد. مهم‌تر از اینها بازیگر این نقش باید هنرپیشه خوبی می‌بود. به نظرم همه این مشخصات در حامد بهداد وجود داشت.
 
حمید نعمت ا.. درباره عدم انتخاب محمدرضا گلزار هم توجیه جالبی دارد. وی که در گفتگو با فرانک آرتا در "شرق" شرکت کرده با بیان اینکه نمیخواست تیپ کاراکتر اصلی فیلمش زیادی مرفه باشد بیان می کند: نمی‌خواستم تیپ او خیلی مرفه و بالاشهری باشد. ضمن اینکه نقش، شخصیتی پرجنب‌وجوش و پرحرف می‌طلبید. طبیعتا برای گفتن دیالوگ‌های زیاد، خود بازیگر هم باید پرتحرک و پر از ایده باشد. فکر کردم در این مورد حامد بهداد گزینه مناسب‌تری است.
این کارگردان خوش ذوق درباره همکاری با بهداد می افزاید: حامد بهداد را سوای همه این حرف‌ها دوستش دارم و وقتی قرار است دوماه با هم کار کنیم جدا از اینکه باید حرفه‌ای باشیم، باید همدیگر را هم دوست داشته باشیم. بنابراین راحت‌تر با او کار کردم. اما سروکله‌زدن به‌معنای خوبش درمورد همه بازیگرها وجود دارد.

پیوست:

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: