آخرین اخبار
اخبار > نشست خبری تشکل‌های دانشجویی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 276238
 کل بازدید : 994449
 


 

زمان انتشار خبر: ٠٧:٤١ / 1394/11/11        کد:٤٧٩٨٠٤     

نشست خبری تشکل‌های دانشجویی

نشست خبری تشکل‌های دانشجویی

 

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت:طبق گفته‌ مقامات آمریکایی آنها به دنبال تغییر نظام نیستند چرا که خود متوجه شدند که دیگر نمی‌توان این رژیم را سرنگون کرد بنابراین به دنبال تغییر رفتار نظام هستند که این امری جدی است.

 
 

مجتبی رئیسی، دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در نشست خبری نماینده تشکل‌های دانشجویی که صبح امروز به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان در لانه جاسوسی آمریکا برگزار شد، گفت: جریانی در داخل کشور تلاش دارد جمهوری اسلامی را نگه دارد ولی سیرت آن را تغییر دهد. این جریان فعال و به تعبیر رهبری خواهان ایجاد جمهوری اسلامی تقلبی است و ساختار انقلاب اسلامی ایران را تغییر دهد و دیگر این سیرت حامی مظلوم و اسلام نباشد.

 


زئیسی با بیان اینکه برخی خواهان آنند که انقلابی را به وجود آورند که سیرت آن در خدمت استکبار جهانی باشد گفت: آمریکا با توجه به تجربیاتی که داشته می‌خواهد که جمهوری اسلامی باشد ولی جمهوری اسلامی مدنظرش است. طبق گفته‌های خودشان آن‌ها به دنبال تغییر نظام نیستند چرا که خود متوجه شدند که دیگر نمی‌توان این رژیم را سرنگون کرد و به دنبال تغییر رفتار نظام هستند که این امری جدی است.

 


وی با بیان اینکه ما باید از ماهیت انقلابی صیانت کنیم گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار با خبرگان بیان کردند که اگر سیرت نظام تغییر کند و صورت آن باقی بماند تفاوتی بر براندازی آن ندارد و وظیفه جنبش دانشجویی است که از این ماهیت دفاع کند.

 


دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی اضافه کرد: قرآن وقتی رسالت را برای حضرت موسی علیه السلام توضیح می‌داد هم استکبار سیاسی هم استکبار اقتصادی و هم استکبار فرهنگی را توضیح می‌دهد. امروز همه مصداق‌های استکبار در آمریکا وجود دارد. اگر ما با آمریکا مذاکره می‌کنیم این به این منظور نیست که صرفا مذاکره و بحثی صورت گرفته این مورد عقل استراتژیک ما را کاهش می‌دهد و در انظار مردم این گونه نمود پیدا می‌کند که جمهوری اسلامی که سال‌ها استکبارستیز بود امروز برای حل مشکلاتش با استکبار به مذاکره نشست.

 


وی با بیان اینکه چالش ما با آمریکا استراتژیک و ماهوی می‌باشد اظهار داشت: استکبار جهانی نماد قدرت و ثروت است و ایران اسلامی نماد آزادی خواه متاسفانه در داخل کشور استکبارستیزی را از افرادی که افکارشان توسعه طلبانه گونه است توقع داریم و باید گفت هرگز این افراد نمی‌توانند کاری را از پیش ببرند.

 


دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با بیان اینکه استکباری بعد بین المللی عدالتخواهی است گفت: جمهوری اسلامی تا زمانی می‌تواند استکبارستیز باشد که در ساختار داخلی خود عدالتخواه هم باشد اگر از حد حمایت از مستضعفین دور شود قطعا ضرر خواهیم کرد.

 


وی در پایان خاطرنشان کرد: وقتی برای حل مشکل اقتصادی به بازار آزاد روی می‌آوریم قطعا بازار آزاد هم کشورمان را تحت فشار قرار خواهد داد.

 

دانلود فایل مرتبط با خبر :

پیوست:

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: