آخرین اخبار
اخبار > خبرهای خوش صندوق رفاه در دهه فجر برای دانشجویان/ افزایش وام ازدواج، اشتغال و ودیعه مسکن
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 276287
 کل بازدید : 994529
 


 

زمان انتشار خبر: ١٠:٠٠ / 1394/11/17        کد:٤٨٠٦٥١     

خبرهای خوش صندوق رفاه در دهه فجر برای دانشجویان/ افزایش وام ازدواج، اشتغال و ودیعه مسکن

خبرهای خوش صندوق رفاه در دهه فجر برای دانشجویان/ افزایش وام ازدواج، اشتغال و ودیعه مسکن

 

خبرهای خوش صندوق رفاه در دهه فجر برای دانشجویان/ افزایش وام ازدواج، اشتغال و ودیعه مسکن

 
 

ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، از عملیاتی شدن تفاهم صندوق کارآفرینی امید در رابطه با وام ازدواج، اشتغال و ودیعه مسکن در دهه فجر خبر داد.

 

وام ازدواج از یک میلیون و نیم به 5 و نیم میلیون تومان رسید

 

وی با اعلام این خبر افزود: این تفاهم نامه در وام ازدواج دانشجویان نیز خبرهای خرسندی را در پی خواهد داشت. در حال حاضر به هر دانشجو یک میلیون و نیم وام ازدواج اختصاص پیدا می‌کند که طبق این تفاهم نامه صندوق کارآفرینی امید نیز 4 میلیون تومان پرداخت خواهد کرد.

 

رئیس صندوق رفاه دانشجویان اظهار داشت: هم چنین طی جلساتی که با حجت الاسلام محمدیان داشتیم قرار شده تا در بحث جشن ازدواج دانشجویی صندوق رفاه نیز مشارکت موثری داشته باشد.

 

اعطای 100 میلیون تومان وام اشتغال برای تجهیز کارگاه های دانشجویی

 

یزدان مهر در ادامه سخنان خود تاثیر این تفاهم نامه بر روی وام اشتغال را اینگونه بیان کرد: ما به هر دانشجویی که فارغ التحصیل می‌شود و در کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای، دانشگاه‌های صنعتی و هنر مشغول فعالیت است یا به خود دانشجو ده میلیون تومان یا برای تجهیز کارگاه‌های دانشگاهی به مسئولان آن ها تا 100 میلیون تومان وام اشتغال پرداخت می کنیم که با بازپرداخت 60 ماهه صورت می گیرد.

 

افزایش وام ودیعه مسکن به دانشجویان تهرانی تا 15 میلیون تومان رسید


وی در خصوص وام ودیعه مسکن و جزییات آن نیز گفت: ما هم اکنون به هر دانشجوی متاهل در تهران 7 و نیم میلیون تومان به 5 کلانشهر مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز و کرج 6 میلیون تومان و به سایر شهرها 4 و نیم میلیون تومان وام مسکن می دهیم اما جدیدا طبق تفاهم نامه‌ای که با صندوق کارآفرینی امید بستیم این صندوق متعهد شده به هر میزانی که ما وام ودیعه مسکن می‌دهیم آنها نیز به همان مقدار وام قرض الحسنه به دانشجویان متاهل بدهند.

 

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در پایان خاطر نشان کرد: طبق این تفاهم نامه که از دهه فجر عملیاتی خواهد شد ما می توانیم به هر دانشجو در تهران 15 میلیون تومان وام ودیعه مسکن پرداخت کنیم و به همین ترتیب در سایر شهرها.

 

پیوست:

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: