آخرین اخبار
اخبار > عباس کیارستمی در شرایط سختی است! او به سرطان مبتلاء شده است
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 298869
 کل بازدید : 1062376
 


 

زمان انتشار خبر: ٠٨:٢١ / 1395/01/15        کد:٤٨٦٨٦٣     

عباس کیارستمی در شرایط سختی است! او به سرطان مبتلاء شده است

عباس کیارستمی در شرایط سختی است! او به سرطان مبتلاء شده است

 

سرانجام پس از خبرهای متفاوت و تایید و تکذیب های فراوان, اعلام شد که عباس کیارستمی مبتلا به سرطان دستگاه گوارش شده و هم اکنون از نظر جسمی شرایط مناسبی ندارد.

 
 

عباس کیارستمی مبتلاء به سرطان شده است

مشاور وزیر بهداشت ضمن اشاره به عیادت وزیر بهداشت از 'عباس کیارستمی' آخرین وضعیت درمانی وی را توضیح داد.
دکتر عباس زارع‌نژاد، رییس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت, با اشاره به پیگیری‌های انجام شده درباره روند درمانی کیارستمی، گفت: پس از اطلاع از بیماری و بستری این کارگردان ارزنده کشورمان در یکی از بیمارستان‌های خصوصی تهران، وزیر بهداشت به عیادت وی رفت و از نزدیک در جریان روند درمانی وی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه عباس کیارستمی از سرطان دستگاه گوارش رنج می‌برد، افزود: به دستور وزیر بهداشت، تیمی از اساتید مجرب به سرپرستی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران، مسوول رسیدگی به درمان وی شدند. البته پیش از آن هم اقدامات درمانی لازم برای کیارستمی انجام شده بود.

امکان انتقال کیارستمی به مرکز درمانی دیگری وجود ندارد

زارع‌نژاد افزود: در هر حال علیرغم اینکه امکان انتقال وی از این مرکز درمانی به مرکزی دیگر وجود ندارد، تمام اقدامات درمانی لازم برای کیارستمی فراهم است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

به لحاظ جسمی در شرایط سختی است

مشاور وزیر بهداشت در پایان با بیان اینکه به لحاظ جسمی در شرایط سختی است گفت: امیدواریم دستگاه‌های مسوول در مورد شخصیت‌های هنری احساس مسوولیت بیشتری داشته باشند. وزارت بهداشت از زمانی که از وضعیت کیارستمی مطلع شد، در بالاترین سطح بر بالین وی حاضر و دستورات و اقدامات لازم برای درمان وی را انجام داد.

پیوست:

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: