آخرین اخبار
اخبار > بازدید مسوولان دانشگاه از خوابگاه دانشجویی سمیه و صرف افطار و شام با دانشجویان/ رفع مشکلات خوابگاههای دانشجویی یک ضرورت است
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 276240
 کل بازدید : 994451
 


 

زمان انتشار خبر: ٠٧:٥٦ / 1395/03/29        کد:٤٩٦٦٢٤     

بازدید مسوولان دانشگاه از خوابگاه دانشجویی سمیه و صرف افطار و شام با دانشجویان/ رفع مشکلات خوابگاههای دانشجویی یک ضرورت است

بازدید مسوولان دانشگاه از خوابگاه دانشجویی سمیه و صرف افطار و شام با دانشجویان/ رفع مشکلات خوابگاههای دانشجویی یک ضرورت است

 

بازدید مسوولان دانشگاه از خوابگاه دانشجویی سمیه و صرف افطار و شام با دانشجویان/ رفع مشکلات خوابگاههای دانشجویی یک ضرورت است

 
 

 25 خردادماه و در هشتمین روز از ماه مبارک رمضان مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی از خوابگاه دخترانه سمیه بازدید کردند.
در این بازدید دکتر پالش مشاور رئیس و مدیر حوزه ریاست، دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دکتر عرشی معاون بهداشتی دانشگاه، رمضانی مدیر روابط عمومی دانشگاه، نریمانی مدیر امور دانشجویی دانشگاه، دکتر تهرانی سرپرست مرکز مشاوره دانشگاه، آزاد سرپرست روابط عمومی معاونت، مسئوولان و جمعی از دانشجویان این خوابگاه نیز حضور داشتند.
در بازدید مذکور مدیران و مسوولان دانشگاه در جریان درخواست های دانشجویان  قرار گرفتند و ضمن گفت و گو با دانشجویان، پاسخگویی به سئوالات مطرح شده از سوی دانشجویان و بازدید از امکانات خوابگاه در خصوص رفع مشکلات دستورات و راهکارهای لازم را ارائه دادند.
در ادامه مسوولان دانشگاه به صرف افطار و شام با دانشجویان در نمازخانه این خوابگاه پرداختند.
در بخش دیگری از این مراسم دانشجویان طی نشستی که با مسوولان دانشگاه در سالن آمفی تئاتر این خوابگاه داشتند، به طرح مواردی نظیر تجهیز امکانات سالن ورزشی و کتابخانه، کاهش آلودگی های صوتی، نوسان سیستم برق، ارتقا سیستم تهویه هوا، استقرار پزشک عمومی، استفاده مناسب از حیاط خوابگاه، کمبود فضای سبز ، افزایش سرعت اینترنت، رفع مشکلات سرمایشی و گرمایشی و... پرداختند.
در ادامه این نشست دکتر خانی جزنی با ذکر این مطلب که رفع مشکلات خوابگاههای دانشجویی دانشگاه یک ضرورت است، خطاب به دانشجویان اظهار داشت: مشکلات موجود در خوابگاههای دانشجویی بر کسی پوشیده نیست و تمام تلاش مسئولان این است که در حد توان بتوانند فضایی عاری از مشکلات را فراهم کنند.
 معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با اشاره به این مطلب که تمامی موارد مطرح شده در دستور کار دانشگاه قرار دارد، حل بخش قابل توجهی از این مشکلات را در فصل تابستان مورد تاکید قرار داد.
 دکتر خانی جزنی با اعلام این مطلب که تا مهر ماه سالجاری بسیاری از مشکلات در این خوابگاه،  ضمن کنترل و بازبینی مسوولان مرتفع خواهد شد، اختصاص زمان، تلاش مضاعف و بودجه مناسب را در خصوص این مهم ضروری دانست.

 

پیوست:

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: