آخرین اخبار
اخبار > «نمایشگاه استکبارستیزی در خوابگاه الزهرا(س)»
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 301939
 کل بازدید : 1072527
 


 

زمان انتشار خبر: ١٢:٥٣ / 1395/08/23        کد:٥٠٧٧٨٨     

«نمایشگاه استکبارستیزی در خوابگاه الزهرا(س)»

«نمایشگاه استکبارستیزی در خوابگاه الزهرا(س)»

 

«نمایشگاه استکبارستیزی در خوابگاه الزهرا(س)»

 
 

«نمایشگاه استکبارستیزی در خوابگاه الزهرا(س)»

"آیه‌ی شریفه‌ی قرآن می‌فرماید: «فمن یکفر بالطاغوت و یؤمن باللَّه فقداستمسک بالعروة الوثقی». این، اعتصام به حبل‌اللَّه را برای ما معنا می‌کند. تمسک به حبل‌اللَّه چگونه است؟ با ایمان باللَّه و کفر به طاغوت.

امروز طاغوت اعظم در دنیا، رژیم ایالات متحده امریکاست... در بسیاری از بخشهای امت اسلامی ایمان باللَّه هست؛ اما کفر به طاغوت نیست. کفر به طاغوت لازم است. بدون کفر به طاغوت، تمسک به عروه‌ی وثقای الهی امکانپذیر نیست."

این جملات حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای به خوبی عمق نگاه ایمانی و اعتقادی ایشان به مسئله‌ی استکبارستیزی را نمایان می‌کند. از نگاه رهبر انقلاب اسلامی درگیری انقلاب اسلامی و نظام برآمده از آن با نظام استکبار صرفا مسئله‌ای سیاسی یا امنیتی نیست بلکه اصلی‌ترین و بنیادی‌ترین وجه آن به مبارزه‌ی دائمی جبهه‌ی حق با جبهه‌ی باطل برمی‌گردد. در این نگاه استکبارستیزی بخش بسیار مهمی از ایمان دینی را تشکیل می‌دهد به این معنا که بدون مقابله با طواغیت و مستکبرین اساساً ایمان و دینداری ناقص می‌ماند.

رهبر انقلاب طی سالیان مختلف ابعاد گوناگون مبارزه‌ی تاریخی ملت ایران با نظام استکبار را مورد تبیین قرار داده و از این رهگذر به مسائلی چون: شناخت ماهیت استکبار، چرایی دشمنی استکبار با نظام اسلامی، عناصر اصلی در مبارزه با استکبار و ... اشاره کرده‌اند.

به همین منظور نمایشگاهی با موضوع استکبار ستیزی ازتاریخ 12/8/95 به مدت 5 روز با هدف شناساندن استکبار جهانی و علتها و چرایی های مرگ بر آمریکا در نمازخانه خوابگاه الزهرا(س) برگزار گردید. در این نمایشگاه اتفاق های مهم و مختلف کشوری که در بین سالهای گذشته تا کنون رخ داده است، در معرض دید عموم دانشجویان ساکن در خوابگاه الزهرا قرار گرفت.

 

 

پیوست:

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: