آخرین اخبار
اخبار > دیدار با خانواده شهید ولی زاده
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 301905
 کل بازدید : 1072472
 


 

زمان انتشار خبر: ١٢:٥٨ / 1395/08/23        کد:٥٠٧٧٩١     

دیدار با خانواده شهید ولی زاده

دیدار با خانواده شهید ولی زاده

 

چه غافلند دنیا پرستان و بی خبران، که ارزش شهادت را در صحیفه های طبیعت جستجو می کنند، و وصف آن را در سروده ها و حماسه ها و شعرها می جویند، و درکشف آن از هنر تخیل وکتاب تعقل مدد می خواهند و حاشا! که حل این معما جز به عشق میسّر نگردد.

 
 

دیدار با خانواده شهید ولی زاده

چه غافلند دنیا پرستان و بی خبران، که ارزش شهادت را در صحیفه های طبیعت جستجو می کنند، و وصف آن را در سروده ها و حماسه ها  و شعرها می جویند، و درکشف آن از هنر تخیل وکتاب تعقل مدد می خواهند و حاشا! که حل این معما جز به عشق میسّر نگردد.

به همت بسیج دانشجویی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی وهمکاری واحد خواهران نهاد رهبری دیدار با خانواده محترم شهید ولی زاده که یکی از خانواده های شهدای دانشگاه می باشد برگزار گردید. دانشجویان عصر روز چهارشنبه 19 آبان ماه به دیدار مادر شهید حمید ولی زاده رفتند و با استقبال پر مهر ایشان رو به رو شدند.

 شهید حمید ولی زاده یکی از دانشجویان رشته داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بود که در سال 1366 وارد دانشگاه شد و بعد از طی کردن یکسال از تحصیلش بنا به نیازی که حس می کرد وارد جبهه  حق علیه باطل گردید. ایشان از شهدای گمنامی است که پیکرش هیچ گاه به آغوش خانواده بازنگشت و آرزویش این بود که مانند حضرت ابوالفضل (ع) تشنه لب شهید شود.

مادر شهید در سخنان خود بیان کردند که اگر چه بسیاری از مادران شهدا امید به بازگشت فرزندانشان را داشته اند اما من تنها شهادت را برای فرزند خود شایسته می دانستم. اگر بارها سر به سجده بگذارم برای شکر این فرزند کم است. . .

 

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین پورمحمد کارشناس فرهنگی دانشکده داروسازی، بیان کردند که وجود این مادران برای مملکت و جوانان مملکت مایه خیر و برکت است، ایشان با توجه به آیات قرآن این موضوع را یادآور شدند که شهدا زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می خورند. ایشان در ادامه سخنان خود جایگاه و درجه رفیع شهادت و مقام شامخ شهدا را یادآور شدند. همچنین در ادامه وجود مقبره دو شهید گمنام در محوطه دانشکده را از برکات دانشکده داروسازی و پرستاری مامایی برشمرده و اذعان داشتند تمام اساتید و دانشجویان باید قدردان این نعمت بوده و از شهدا توسل جویند. 

پیوست:

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: