آخرین اخبار
اخبار > مراسم تکریم حجت‌الاسلام کلانتری و معارفه حجت‌الاسلام کرمی به عنوان مسئول سابق و جدید نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه تهران
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 302457
 کل بازدید : 1075574
 


 

زمان انتشار خبر: ١٠:٥٧ / 1396/09/08        کد:٥٣١٥٦٦     

مراسم تکریم حجت‌الاسلام کلانتری و معارفه حجت‌الاسلام کرمی به عنوان مسئول سابق و جدید نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه تهران

مراسم تکریم حجت‌الاسلام کلانتری و معارفه حجت‌الاسلام کرمی به عنوان مسئول سابق و جدید نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه تهران

 

صبح امروز با حضو رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و رئیس دانشگاه تهران برگزار شد.

 
 

محمود نیلی رئیس دانشگاه تهران در این مراسم که در دانشگاه تهران برگزار شد، با اشاره به اهمیت تولید و آموزش علم، گفت: علم نقش توسعه محوری دارد و انسان است که از این علم بهره برداری می‌کند.

وی ادامه داد: دانشگاه تهران علاوه بر قدمت و توانمندی‌هایش فعالیت‌های ویژه‌ای را در جهت تعلیم و تربیت انجام می‌دهد. فضای ویژه دانشگاه تهران این شرایط را برای دانشجویان فراهم می‌کند که بتوانند علم آموزی موثری داشته باشند.

 

نیلی تاکید کرد: نباید بین فرهنگ، آموزش و پژوهش در دانشگاه مرزبندی باشد همه این‌ها باید با یکدیگر باشند و کسی هم که در این دانشگاه تحصیل می‌کند باید در همه زمینه‌ها سرآمد باشد.

 

وی با بیان اینکه نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه تهران بخش عظیمی از بار فرهنگی را برعهده گرفته و بیشتر فعالیت‌های فرهنگی را اجرایی می‌کند، گفت: خوشبختانه ارتباط نزدیکی نیز بین مسئولان دانشگاه و نهاد رهبری در دانشگاه وجود دارد و به جای اینکه رقابت باشد سبقت در امر خیر وجود دارد و علی‌رغم اختلاف سلیقه‌ها رفاقت ویژه‌ای داریم. ما آن قدر کار زمین مانده داریم که پرداختن به حاشیه‌ها خیانت به کشور و مردم است.

 

رئیس دانشگاه تهران افزود: تاسیس دانشکده معارف یکی از فعالیت‌های مهمی بود که در دوره حجت‌الاسلام کلانتری انجام شد و اکنون 10 درصد ورودی‌های کارشناسی ما حوزه معارف هستند. همچنین در این دوره دانشگاه تهران توانست اساتید خوبی را در این حوزه جذب کند.

 

انتهای پیام/

پیوست:

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: