آخرین اخبار
اخبار > علی قجری مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور شد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 301972
 کل بازدید : 1072580
 


 

زمان انتشار خبر: ١١:٠٢ / 1396/09/08        کد:٥٣١٥٦٧     

با حکمی از سوی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور

علی قجری مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور شد

علی قجری مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور شد

 

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور طی حکمی علی قجری را به سمت «مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی» کل سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور منصوب کرد.

 
 

به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج اساتید، مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور طی حکمی علی قجری را به سمت «مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی» کل سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور منصوب کرد.

زارعی در راستای نگاه تحوّل خواهانه و تعالی جو حاکم بر سازمان بسیج اساتید کشور در دوران جدید، مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان بسیج اساتید را منصوب و طی حکمی رویکرد نوین این سازمان و مأموریت مدیران آن را اعلام کرد.

در بخشی از این حکم آمده است: «...توجه به اصول مهم نوسازی و تحول آفرینی هدفمند و انقلابی در شناخت وظایف سازمانی، مبنا قرار دادن نگاه مسئله محور، اثربخش و جامعه گرایانه در برنامه ها و فعالیت ها و کاربست تفکر انتقادی و آینده پژوهانه، از الزامات فعالیت های این دوره ی سازمان بسیج اساتید می باشد.»

قجری پیش از این مدیریت چند مرکز تولید محتوای رسانه‌ای و مطبوعاتی را برعهده داشته و در عرصه سیاستگذاری و راهبردنگاری رسانه ­ای مشغول بوده است.

انتهای پیام/

پیوست:

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: