آخرین اخبار
اخبار > حجت‌الاسلام کلانتری منشأ خدمات بسیار خوبی در نهاد دانشگاه تهران بود/ رضای خدا را در همه کارها در اولویت قرار دهید
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 302032
 کل بازدید : 1072799
 


 

زمان انتشار خبر: ١١:٠٨ / 1396/09/08        کد:٥٣١٥٧٠     

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان:

حجت‌الاسلام کلانتری منشأ خدمات بسیار خوبی در نهاد دانشگاه تهران بود/ رضای خدا را در همه کارها در اولویت قرار دهید

حجت‌الاسلام کلانتری منشأ خدمات بسیار خوبی در نهاد دانشگاه تهران بود/ رضای خدا را در همه کارها در اولویت قرار دهید

 

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه کارهای خود را برای خدا انجام دهید، گفت: برای خدا قدم بردارید، تصمیم بگیرید و رضای خدا را بر هر چیزی مقدم بدارید.

 
 

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در مراسم تکریم و معارفه مسئول سابق و جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران، گفت: در خصوص فعالیت‌های حجت الاسلام کلانتری و اقدامات وی در دانشگاه تهران در جلسه قبلی که به صورت داخلی بود صحبت کردم به همین دلیل با توجه به اینکه زمان اذان ظهر نزدیک است، آنها را تکرار نمی کنم.
 
وی افزود: توصیه بنده این است که کارهای خود را برای خدا انجام دهید، هر کجا کاری برای خدا انجام شده نتیجه داده است و هر کجا کاری برای خدا نبوده هرچند بزرگ هم بوده باشد ولی به جایی نرسیده است.
 
محمدیان ادامه داد: برای خدا قدم بردارید، تصمیم بگیرید و رضای خدا را بر هر چیزی مقدم بدارید.
 
وی در پایان سخنانش برای حجت الاسلام کلانتری در مسئولیت جدیدش در معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد، و همچنین برای حجت‌الاسلام کرمی به عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد، آرزوی موفقیت کرد.
 
به گزارش فارس، حجت‌الاسلام محمدیان در جلسه معرفی حجت‌الاسلام کلانتری به عنوان مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها گفته بود که حجت‌الاسلام کلانتری منشأ خدمات بسیار خوبی در نهاد دانشگاه تهران بود و امروز هم ایشان با افتخار و سربلندی دارد این مسئولیت را تحویل می‌دهد.
 
محمدیان همچنین در این جلسه تاکید کرد: نهادِ قبل از حجت‌الاسلام کلانتری، با نهادی که امروز تحویل می‌دهد، اصلاً قابل مقایسه نیست. در عین‌حالی که ما بسیار قدردان زحمات آقای ابوترابی بودیم و هستیم، و او هم در دانشگاه تهران خیلی زحمت کشید و بذرهایی را کاشت که تبدیل به نهال شده است و امروز در دانشگاه تهران میوه می‌دهد.
 
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در خصوص حجت‌الاسلام کرمی هم افزود: آقای کرمی هم از سرمایه‌های بسیار خوب نهاد محسوب می‌شوند. ما به‌همراه آقای مسعودی و برخی دوستان، چندین بار لیست مسئولین نهاد را جلوی خودمان گذاشتیم و همۀ مسئولین نهاد را که به‌نظرمان موفق بودند، مرور کردیم و در همۀ موارد، به آقای کرمی رسیدیم.

پیوست:

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: