آخرین اخبار
اخبار > اعتراض اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل به مهندسی مراسم روز دانشجو توسط نهاد ریاست ‌جمهوری/ روحانی نمی‌تواند حرف مخالف و منتقد خود را بشنود
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 302448
 کل بازدید : 1075554
 


 

زمان انتشار خبر: ١١:٣٠ / 1396/09/11        کد:٥٣١٦٧٥     

روحانی نمی‌تواند

اعتراض اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل به مهندسی مراسم روز دانشجو توسط نهاد ریاست ‌جمهوری/ روحانی نمی‌تواند حرف مخالف و منتقد خود را بشنود

 

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل ضمن انتقاد از ندادن تربیون به اتحادیه‌های دانشجویی در مقابل رئیس ‌جمهور در مراسم روز دانشجو، گفت: بنده به نمایندگی از اتحادیه رسما اعتراض خود را به این مسئله اعلام می‌کنم.

 
 

سعید تواناراد دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور و سخنرانی رئیس‌جمهور در دانشگاه سیستان و بلوچستان به مناسبت روز دانشجو، گفت: متاسفانه مطلع شدیم فضایی که نهاد ریاست جمهوری امسال در مراسم روز دانشجو بوجود آورده کاملا یک فضای یک‌طرفه است و به اتحادیه‌های بزرگ دانشجویی و منتقدان هیچ تربیونی داده نشده که این بسیار عجیب است.

وی افزود: متاسفانه در این مراسم چینش سخنرانان و سالن برگزاری مراسم به شکلی است که به نمایندگان تشکل‌های انقلابی و منتقد دولت تربیونی داده نشده و فقط به نمایندگان تشکل‌های دانشجویی حامی دولت در این روز اجازه صحبت داده شده است.

تواناراد تاکید کرد: بنده به نمایندگی از اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل رسما اعتراض خود را به این مسئله اعلام می‌کنم و باید بگوئیم که این شرایط با آزادی اندیشه و آزادی بیان هیچ هم‌خوانی‌ای ندارد.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: رئیس‌جمهور نمی‌تواند حرف مخالف و منتقد خود را بشنود و به همین دلیل طوری مراسم را مهندسی کردند که هییچ انتقادی وجود نداشته باشد و فقط تمجید و تعریف باشد که این روند نباید ادامه پیدا کند.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: بی‌توجهی به اتحادیه های دانشجویی و جریان دانشجویی منتقد به نفع هیچکس نیست، این اصلا شایسته نیست که به بزرگترین اتحادیه‌های دانشجویی در مراسم روز دانشجو بی‌توجهی شود و به آنها اجازه سخنرانی داده نشود.

وی تصریح کرد: متاسفانه چینش صندلی‌ها هم در اینگونه برنامه‌ها به طوری مهندسی می‌شود که بیشتر حامیان دولت و افرادی که با نظام زاویه دارند و رگه‌هایی از غرب گرایی دارند در مراسم حضور داشته باشند و دانشجویان انقلابی و یا منتقد در اقلیت باشند تا هرکاری دلشان خواست انجام دهند و امسال متاسفانه این مسئله بسیار شدیدتر شده است.

وی در خاتمه گفت: نهاد ریاست جمهوری باید از ادامه چنین روندی دست بردارد در غیر این صورت باید در مقابل تمام دانشجویان و اتحادیه‌های دانشجویی منتقد بایستد.

انتهای پیام/ 

پیوست:

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: