آخرین اخبار
دنیای سیاست
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 81265
 کل بازدید : 1075577
 
از یلدایی که برای هنجارشکنی و برگزاری کنسرت در دانشگاه
فارس گزارش می دهد
از یلدایی که برای هنجارشکنی و برگزاری کنسرت در دانشگاه بهانه شد تا دست‌های پشت‌پرده نهادهای خارج از دانشگاه
علی‌رغم اتمام حجت رهبری و ابلاغ نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها اخیرا برخی در اقدامی تعجب برانگیز در دانشگاه پزشکی شهیدبهشتی اقدام به اجرای موسیقی زنده با حضور تعدادی از خوانندگان پاپ کردند.
ادامه خبر >>
 دانشگاه پزشکی شهیدبهشتی

مصاحبه اختصاصی خبرگزاری فارس با حجت‌الاسلام والمسلمین فرهادزاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
مسئول نهاد رهبری دانشگاه پزشکی شهیدبهشتی گفت: برگزاری برنامه‌ اخیر در این دانشگاه محصول دخالت‌های بیجا و مکرر برخی دستگاه‌های خارج از دانشگاه و بی تدبیری مجریان برنامه بود.
ادامه خبر >>
واکنش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

واکنش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتیدر تصمیم آمریکا برای به رسمیت شناختن قدس به پایتختی رژیم صهیونیستی
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در واکنش به تصمیم آمریکا برای به رسمیت شناختن قدس به پایتختی رژیم صهیونیستی، اعلام کرد: فلسطین مسئله اصلی جهان اسلام بوده و تکلیف شرعی و انسانی جهان اسلام حمایت از آرمان فلسطین و مجاهدت برای آزادی قدس شریف است.
ادامه خبر >>
مشکلات، بدون حضور فرهنگ و نگاه بسیجی حل نمی‌شود
حجت‌الاسلام محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری:
مشکلات، بدون حضور فرهنگ و نگاه بسیجی حل نمی‌شود
امروز که شهد شیرین پیروزی بر کام مسلمانان نشسته، همین فرهنگ بسیجی است که عقبه پیروزی را تشکیل می‌دهد. ما امروز طلبکار تمدن غربی هستیم که علوم انسانی را به گونه‌ای ساماندهی کرده‌اند که بیشترین زیان را در تاریخ بشریت دیده‌ایم.
ادامه خبر >>
 اتحاد امت اسلامی

بذری که رهبر انقلاب برای اتحاد امت اسلامی کاشت ریشه رژیم صهیونیستی را می‌خشکاند
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با تاکید بر اینکه نقش مقام معظم رهبری در تقویت نهضت‌های اسلامی بسیار موثر بود، گفت: بذری که ایشان کاشتند در راستای اتحاد امت اسلامی بود و امروز این بذر به نهالی تبدیل شده که سبب خشکاندن رژیم صهیونیستی خواهد شد.
ادامه خبر >>
علی قجری مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور شد
با حکمی از سوی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور
علی قجری مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور شد
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور طی حکمی علی قجری را به سمت «مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی» کل سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور منصوب کرد.
ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>