آخرین اخبار
اخبار > مصاحبه اختصاصی خبرگزاری فارس با حجت‌الاسلام والمسلمین فرهادزاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 80608
 کل بازدید : 1072528
 


 

زمان انتشار خبر: ١٤:١١ / 1396/10/02        کد:٥٣٣٠٦٦     

 دانشگاه پزشکی شهیدبهشتی

مصاحبه اختصاصی خبرگزاری فارس با حجت‌الاسلام والمسلمین فرهادزاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

 

مسئول نهاد رهبری دانشگاه پزشکی شهیدبهشتی گفت: برگزاری برنامه‌ اخیر در این دانشگاه محصول دخالت‌های بیجا و مکرر برخی دستگاه‌های خارج از دانشگاه و بی تدبیری مجریان برنامه بود.

 
 

 

حجت‌الاسلام فرهادزاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پزشکی شهیدبهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار  فارس گفت: برنامه‌ای که اخیرا تحت عنوان شب یلدا در این دانشگاه برگزارشد، بسیاری از آن، محصول دخالت‌های بیجا و مکرر برخی دستگاه‌های خارج از دانشگاه، بی تدبیری، بی‌دقتی و عدم توجه به هشدارهای صریح دلسوزان دانشگاه، به مجریان برنامه بود.
 
وی گفت: نهادنمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه، ضمن تأکید بر ایجاد فضای شاد و پرنشاط در دانشگاه، در مناسبت‌های مرتبط، رعایت شأن مقدس علم، دانشگاه و دانشگاهیان را اولویت اول می‌داند و بر آن اصرار می‌ورزد.
 
فرهادزاده تصریح کرد:‌ این دانشگاه با نام شهیدبهشتی دارای جایگاهی بسیار بلند و رفیع است و همچنین استادان، دانشجویان و پرسنل خدوم آن شأن رفیعی دارند. این خانواده بزرگ و پر افتخار، به خوبی و زیبایی می‌تواند، فضاهای علمی و فرهنگی خود را مدیریت کند، اما دخالت‌های مکرر خارج از دانشگاه، تابه حال هزینه‌های سنگینی را بر دانشگاه، تحمیل کرده است.
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پزشکی شهیدبهشتی تاکید کرد: این دخالت‌ها، در حال ایجاد کدورت و چنددستگی، بخصوص بین دانشجویان و فعالان فرهنگی است.
 

 

وی در خاتمه گفت: چنانچه این دخالت‌ها،خاتمه نیابد، شرایط حادتری قابل ترسیم است. درآن صورت، دلسوزان و قاطبه فعالان فرهنگی، در این دانشگاه، به تکلیف خود، عمل خواهندکرد.

پیوست:

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: